“Інтелект-асорті” для молодих бібліотекарів

Цього літа мені пощастило і відпочити, і повчитися одночасно: разом з 25-ма енергійними, творчими, активними та креативними молодими бібліотекарями з різних куточків України я відвідала професійне навчання на ІІІ Літній школі молодих бібліотекарів. Це інформаційно-освітній проект Молодіжної секції УБА, головна мета якого – допомогти молодим бібліотекарям швидко та легко адаптуватись у професійному бібліотечному середовищі та сформувати власну активну дієву позицію. Цього року захід проходив на березі Азовського моря в селі Кирилівка Запорізької області.

Протягом чотирьох днів учасники обмінювались досвідом. У досить цікавий спосіб роботу Науково-педагогічної бібліотеки м. Миколаєва представив учасник проекту Костянтин Картузов. У бібліотеці, яку він очолює, молодь полюбляє грати в одну цікаву інтелектуальну гру, автором якої є Тетяна Макаронова. Назва гри — “Інтелект-асорті”. Учасники Школи мали змогу взяти участь у грі і позмагатися за звання найерудованішої команди бібліотекарів. Гра надзвичайно цікава і захоплива. Незважаючи на досить пізню годину і виснаження, гравці тримали в тонусі і себе, і вельми поважне журі. Питання були специфічні, та все ж таки на більшість з них учасники надавали правильні відповіді. Усі гравці отримали маленькі подарунки від УБА на пам’ять про ці чудові літні дні.

Кожен з нас повезе у свої книгозбірні цю чудову новаторську гру, в якій вже наші відвідувачі змагатимуться за звання найерудованішого читача бібліотеки.

Наталія Гришина, директор Красноградської районної бібліотеки (Харківська область)

Опубліковано у БібліоАС | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.