Методичний день для освітян в дитячій бібліотеці

Сьогодення висуває до спеціаліста дошкілля творчого зростання, підвищення освітнього та кваліфікаційного рівня, удосконалення професійної майстерності.

Реалізовуючи проект миколаївського науково-методичного центру «Щоденник читача «Коло», Центральну міську бібліотеку для дітей ім.Ш.Кобера і В.Хоменка відвідали вихователі та методисти дошкільних навчальних закладів міста.

DSC_0881

Відкрили захід та налаштували присутніх на позитивний лад директор Центральної міської бібліотеки для дітей ім.Ш.Кобера і В.Хоменка Семілєт Н.В. та директор Науково-педагогічної бібліотеки, голова Миколаївської обласної бібліотечної асоціації Картузов К.М. Вони наголосили на важливості таких заходів, адже дитячій бібліотеці сьогодні є що запропонувати вихователям та методистам ДНЗ. Це і потужна інформаційно-ресурсна база, і сучасні послуги, і креативні заходи. До того ж, бібліотекар та вихователь дитячого садка – давні партнери та однодумці, що відіграють важливу роль у вихованні підростаючого покоління.

DSC_0901

Про сучасну дитячу бібліотеку як комфортний, технічно – обладнаний інформаційний та дозвіллєвий центр розповіла під час екскурсії Таїсія Белібова, завідувач відділом обслуговування.

Протягом останнього року дитячі книгозбірні міста  поповнились широким ассортиментом книг. Це сучасна художня дитяча література, література для педагогів, цікаві серії для спільного читання малечі та батьків.        Про цікаву, гарно ілюстровану дитячу літературу, оригінальну за формою та змістом, вихователям розповіла Вікторія Сокрут, завідувач бібліотекою для дітей №2.

DSC_0926

З оглядом нових  надходжень інклюзивної літератури присутніх ознайомила Катерина Толокнова, провідний методист ЦМДБ.

DSC_0907

Для гостей заходу ми підготували великий перегляд літератури «Разом з книгою ми зростаємо», на якому були представлені книги для читання дошкільнят, дітей молодшого шкільного віку, книги для сімейного читання, літературу для вихователів та педагогів.

Особливою увагою користувались книжки-іграшки, книжки-картонки, книжки з долоньку, книжки-панорами, вімельбухи (або книги-розглядалки), книжки з рухливими картинками тощо.

DSC_0912

На зустріч було запрошено сучасну миколаївську письменницю Віру Іванівну Марущак, голову Національної спілки письменників України, яка розповіла про новий спільний проект дитячих бібліотек, дошкільних навчальних закладів та літераторів «Мандруємо до малечі разом з миколаївськими письменниками». В ході реалізації цього проекту до наймолодших городян у дитячі садочки на творчі зустрічі завітають миколаївські письменники та поети.

DSC_0933

Також, в ході заходу вихователям розповіли про сучасні послуги дитячої бібліотеки, познайомили з можливостями використання інтерактивної дошки при роботі з дітьми та  уривок з лялькової вистави, яка яскраво й видовищно розповідає малечі про книги.

DSC_0864

Цей день для вихователів видався інформативним і насиченим. Маємо плани і надалі проводити такі заходи, інформувати освітян з новими ресурсами та послугами дитячих бібліотек міста.

DSC_0939

Захід відбувся в рамках Миколаївської обласної бібліотечної асоціації.

Опубліковано у Діяльність. Додати до закладок постійне посилання.

Одна відповідь на Методичний день для освітян в дитячій бібліотеці

  1. Ірина коментує:

    Згадуємо продуктивну професійну зустріч, яка була у лютому 2020 року, й радіємо, що маємо можливість відвідувати бібліотеку та отримувати цікаву й важливу для педагогів дошкілля інформацію!
    З повагою
    Іра Романюк, методист НМЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.