Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В. О. Лягіна на «БібліоКре@тиві-2018»

18-21 червня 2018 року Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна взяла участь у IХ Міжрегіональному ярмарку бібліотечних інновацій «БібліоКре@тив-2018», що відбувся під патронатом Української  асоціації працівників бібліотек для дітей та за участю Національної бібліотеки  України для дітей.

Цьогоріч гостей зустрічала Полтавська обласна бібліотека для дітей ім. Панаса Мирного. На Ярмарок з’їхались бібліотечні гості з різних куточків України, щоб презентувати рекордну кількість ідей: більше п’ятдесяти яскравих та конкурентоздатних інновацій.

Делегація нашої бібліотеки на чолі з директором Т. Жайворонок приїхала до Полтави з подарунками (книжками миколаївських письменників А. Кріхелі та Т. Свірської) і ТОП-десяткою «гарячих» ідей фахівців ОБД ім. В. О. Лягіна, Веселинівської дитячої бібліотеки, Казанківської районної бібліотеки для дітей та Новобузької районної бібліотеки для дітей КЗ «Новобузька ЦБС». Серед найцікавіших: блеф-тур «Чи вірите ви, що…», par-ковка «Добре здоров’я мати – весело книжки читати!», еко-акція «Чисте довкілля? Почни з себе», лепбук «ЧИТАЙ – ЗРОСТАЙ» тощо.

Інноваційні ідеї нашої бібліотеки представляли О Голосна, завідувач відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів, та провідний  бібліотекар відділу масової роботи та естетичного виховання Т. Сокуренко.

Другого ярмаркового дня відбулося виїзне пленарне засідання на базі КЗК «Кременчуцька міська ЦБС для дітей», під час якого учасники «БібліоКре@тиву» звітували про реалізацію «куплених» минулого року ідей. Про втілення ідей 2017 року розповіла Г. Чмельова, завідувач відділу обслуговування учнів 5-9 класів.

Третій день пройшов під гаслом «Успіх року». Представники бібліотек-учасниць, у тому числі директор ОБД ім. В. О. Лягіна Т. Жайворонок, ділилися своїми найвдалішими проектами.

Під час Ярмарку години напруженої праці змінювалися приємним відпочинком. Бібліотекарі побували в літературно-меморіальному музеї В. Г. Короленка та музеї Панаса Мирного.

Загалом три дні креативу і творчої роботи пролетіли дуже швидко. Учасники Ярмарку з нетерпіння чекають “бібліоКре@тивного” 2019 року, щоб знову зібратися разом.

 

Тетяна Сокуренко, провідний бібліотекар відділу масової роботи та естетичного виховання Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна

Опубліковано у БібліоАС | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.