Хто не читає, ми йдемо до вас!

«Хто не читає, ми йдемо до вас!», – саме під таким девізом можна було б жартома провести даний захід, а по факту виявилось все набагато краще, адже увага аудиторії для лекторів – то найбільша подяка (за що ми, власне, дякуємо Ірині Романюк).
Кажуть, що саморозвиток – це невід’ємна частина життя людини. А ось шляхи саморозвитку кожен обирає сам: інтелектуальні фільми, курси, тренінги, семінари, настільні ігри, читання книжок. Останнє, для прикладу, розвиває уяву та поліпшує пам’ять. Про це та ще про багато чого цікавого ми поговорили зі спеціалістами дошкільних навчальних закладів міста.
В рамках циклу занять «Педагогічна лоція: бібліотекарі – освітянам», затвердженим планом МОБА на 2020 рік, представники бібліотек міста Миколаєва розповіли спеціалістам дошкілля про смачненьки книги, які можуть стати цікавими для них, які захоплять з перших сторінок і просто стануть райською амброзією для душі.
Відкривав навчальний семінар голова МОБА Картузов Костянтин Миколайович, який, власне, і розповів про необхідність даного курсу для вихователів та методистів дошкільних закладів, адже попередньо для цієї аудиторії був проведений захід, присвячений дитячому літературному процесу та дозвіллєвим центрам на базі дитячих бібліотек (на прикладі Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка).
Завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва Андрей Алиев розповів про тенденції у літературі young adult, виокремив родзинки для підліткового читання і звернув увагу аудиторії на книги сучасних українських авторів.
Про те, що відбувається у світовому літературному процесі розповіла провідна бібліотекарка бібліотеки-філіалу для юнацтва ЦБС для дорослих м. Миколаєва Dashenka Yatskevich, виокремивши топові книги, які однозначно не залишать вас байдужими, які займають передові сходинки у книжкових рейтингах та списках відомих осіб.
Аудиторії були запропоновані цікаві завдання та невеличке анкетування, що дозволить у майбутньому проаналізувати інтереси потенційних читачів бібліотек. Насправді, чути про книги – одне, а ось читати їх – то зовсім інша справа. В цьому і переконались гості семінару, адже активне обговорення літературних родзинок після заходу надало наснаги та ще більшого бажання читати книги.

Опубліковано у Діяльність. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.