Просимо вашої допомоги

У 2016 році Миколаївщина відзначатиме 75-річчя від дня народження нашого земляка видатного українського поета, публіциста, перекладача, літературного краєзнавця, громадського діяча Валерія Петровича Бойченка.
В.П. Бойченко багато років був членом Національної спілки письменників України, з 1986 р. до 1991 р. очолював Миколаївську організацію Спілки письменників України, лауреат обласної премії імені Миколи Аркаса, всеукраїнських літературних премій імені Павла Тичини і Олександра Олеся. Миколаївці пам’ятають Валерія Петровича як талановиту людину, яскраву особистість та вшановують його пам’ять.
Валерій Петрович Бойченко пішов з життя 25 березня 2011 року та похований на миколаївському некрополі. Але до теперішнього часу відсутній надмогильний пам’ятник поету. Близькі та друзі В.П. Бойченка розробили макет пам’ятника та провели роботу по збору коштів на його виготовлення і встановлення. На цей час зібрано 11 тисяч грн. Але необхідна сума становить 17 тисяч грн. Просимо вашої допомоги у зборі решти суми – 6 тисяч грн.
Дуже сподіваємося на ваше небайдуже ставлення до вшанування пам’яті поета.
В разі позитивного вирішення нашого прохання, кошти просимо перерахувати на рахунок Миколаївського благодійного фонду МЕТА «Від спільного бачення – до спільних дій» п/р 2600602295497 відділення ПАТ «Кредобанк» пр. Леніна, 71, МФО 325365, ОКПО 34707462 (призначення платежу – благодійний внесок на надмогильний пам’ятник В.П. Бойченку).
Готівковий внесок можна зробити за такими адресами:
м. Миколаїв, вул. Адміральська, 31, Науково-педагогічна бібліотека, Роскіній Тетяні Іванівні, директору;
м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 143-А, Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького, Твердій Тетяні Василівні, директору.

Голова Координаційної ради з питань збереження літературних пам’яток Миколаївщини, лауреат Державної премії України ім.Т.Г. Шевченка, голова Миколаївського обласного відділення НСПУ
Д. Д. Кремінь

Голова Правління миколаївського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка
І. Б. Марцінковський

Голова правління миколаївської обласної бібліотечної асоціації
Т. І. Роскіна

Опубліковано у Діяльність. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.