XVIIІ виставка місцевих видавництв «Миколаївська книга-2020» відкрилася у віртуальному форматі

18-й рік поспіль, напередодні Всесвітнього дня книги і авторського права, який 23 квітня відзначає світова спільнота, миколаївці стануть учасниками однієї з найважливіших культурних подій міста – щорічної виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга».

У цьому році в зв’язку з введенням в країні обмежувальних карантинних заходів XVIIІ виставка місцевих видавництв «Миколаївська книга-2020» проходить з 21 по 30 квітня у віртуальному форматі.

Основним організатором книжкового форуму є Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького за підтримки управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю  Миколаївської облдержадміністрації та управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.

Основний контент цьогорічної виставки розміщено на сайті бібліотеки (www.niklib.com/home.ua).

Миколаївцям запропоновано онлайн-знайомство з книжковими новинками 2019-2020 років, що вийшли друком у місцевих видавництвах та видавничих центрах закладів освіти Миколаєва, у вигляді серії коротких відеооглядів книг, буктрейлерів, інтерв’ю з видавцями. Для широкого перегляду підготовлено ретроспекцію відеоматеріалів виставки минулих років, куди увійшли телесюжети про виставку, аудіо- та відеозаписи творчих вечорів, презентацій книг, зустрічей з авторами тощо.

Опубліковано у Діяльність. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.